Beskrivelse
Peerless-AV SmartMount SR598 – Vogn med hjul – for fladt panel – aluminium – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 55″-98″
Peerless-AV SmartMount SR598 – Vogn med hjul – for fladt panel – aluminium – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 55″-98″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV SmartMount SR598 vogn med hjul – for fladt panel – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Vogn med hjul |
| Dimensioner (B x D x H) | 116.9 cm x 73.7 cm x 173.6 cm |
| Hældning | -5° |
| Vægt | 40.5 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55"-98" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 900 x 600 mm, fra 200 x 200 mm |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 981 x 608 mm |
| Maks. byrdevægt | 136 kg |
| Materiale | Aluminium |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Antal hjul | 4 |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.