Beskrivelse
Panasonic ET-D3LEW60 – Kort-kast zoomobjektiv – 19.6 mm – 23.5 mm – f/2.5 – for PT-RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
Panasonic ET-D3LEW60 – Kort-kast zoomobjektiv – 19.6 mm – 23.5 mm – f/2.5 – for PT-RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LEW60 – kort-kast zoomobjektiv – 19.6 mm – 23.5 mm |
| Objektivsystem | Kort-kast zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5 |
| Brændvidde | 19.6 mm – 23.5 mm |
| Optisk zoom | 1.2 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Vidvinkel, zoom |
| Længde | 35.7 cm |
| Vægt | 8.7 kg |
| Designet for | PT-RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU, RZ34KEJ, RZ34KU |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.