Beskrivelse
Panasonic PT-MZ14KLBEJ – LCD-projektor – 14000 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – intet objektiv – LAN – sort
Panasonic PT-MZ14KLBEJ – LCD-projektor – 14000 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – intet objektiv – LAN – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-MZ14KLBEJ – LCD-projektor – intet objektiv – LAN – sort |
| Enhedstype | LCD-projektor |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke | 14000 lumen |
| Kontrastforhold | 3000000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 65 cm x 44 cm x 18.5 cm |
| Vægt | 22.5 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.