Beskrivelse
Panasonic PT-RQ35K2 – DLP-projektor – laserdiode – 30500 lumen – 3840 x 2400 – 16:10 – 4K – intet objektiv – LAN
Panasonic PT-RQ35K2 – DLP-projektor – laserdiode – 30500 lumen – 3840 x 2400 – 16:10 – 4K – intet objektiv – LAN
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-RQ35K2 – DLP-projektor – intet objektiv – LAN |
| Enhedstype | DLP-projektor – 4K |
| Lysstyrke | 30500 lumen |
| Kontrastforhold | 20000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | 3840 x 2400 |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand, Op til 26000 time(r) – stille tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 100-120 / 200 – 240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 2550 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 59.8 cm x 78 cm x 35.3 cm |
| Vægt | 69.8 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.