Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 47″ – gulvstående
Peerless-AV Portrait Kiosk – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 47″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk stativ – for LCD-display / touchscreen – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | To termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.7 cm x 45.7 cm x 183.4 cm |
| Vægt | 76.2 kg |
| Anbefalet brug | LCD-display / touchscreen |
| Anbefaltet Display Størrelse | 47" |
| Antal stik | 6 |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.