Beskrivelse
Peerless Modular Series Single Screen Mount – Komponenter til montering (monteringsenhed) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 10″-65″
Peerless Modular Series Single Screen Mount – Komponenter til montering (monteringsenhed) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 10″-65″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Modular Series Single Screen Mount komponenter til montering – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Komponenter til montering |
| Monteringskomponenter | Monteringsenhed |
| Dimensioner (B x D x H) | 13 cm x 8.7 cm x 13 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-65" |
| Maks. byrdevægt | 100 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.