Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF630P – Monteringssæt (vægplade, monteringsadapter) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 10″-29″
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF630P – Monteringssæt (vægplade, monteringsadapter) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 10″-29″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF630P monteringssæt – for LCD display – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, monteringsadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 15.3 cm x 2.48 cm x 14.6 cm |
| Vægt | 0.8 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-29" |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maks. byrdevægt | 36.3 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.