Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF670P – Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) – for fladt panel – stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 46″-90″ – monteringsgrænseflade: 895 x 450 mm
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF670P – Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) – for fladt panel – stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 46″-90″ – monteringsgrænseflade: 895 x 450 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF670P monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, fastgørelsesadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 95.9 cm x 5 cm x 52.4 cm |
| Vægt | 4.7 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-90" |
| VESA-monteringsinterface | 895 x 450 mm |
| Maks. byrdevægt | 113.4 kg |
| Materiale | Stål, epoxyharpiks |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.