Beskrivelse
Peerless-AV SR560-FLIP2 – Vogn med hjul – for interaktivt fladt panel/LCD-display – aluminium – hvid glans – skærmstørrelse: 55″, 65″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm – for Samsung Flip WM55H; Flip 2 WM55R, WM65R
Peerless-AV SR560-FLIP2 – Vogn med hjul – for interaktivt fladt panel/LCD-display – aluminium – hvid glans – skærmstørrelse: 55″, 65″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm – for Samsung Flip WM55H; Flip 2 WM55R, WM65R
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV SR560-FLIP2 vogn med hjul – for interaktivt fladt panel/LCD-display – hvid glans |
| Produkttype | Vogn med hjul |
| Dimensioner (B x D x H) | 88.9 cm x 73.7 cm x 172 cm |
| Hældning | 0° / -4.5° |
| Rotation | 90° |
| Justeringer | Højde, hæld, rotation |
| Vægt | 36.3 kg |
| Anbefalet brug | Interaktivt fladt panel/LCD-display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55", 65" |
| VESA-monteringsinterface | 400 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 41 kg |
| Materiale | Aluminium |
| Farve | Hvid glans |
| Antal hjul | 4 |
| Pakkeindhold | Monteringshardware, søjle, base, universal displayadapter, 2 drejeleds-styrehjul, 2 låsbare drejeleds-styrehjul, 4 plastikbasepuder |
| Designet for | Samsung Flip WM55H; Flip 2 WM55R, WM65R |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.