Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST640P – Monteringssæt (beslag, tiltbar vægplade, sikkerhedslukkemekanismer) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 32″-50″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm – vægmonterbar
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST640P – Monteringssæt (beslag, tiltbar vægplade, sikkerhedslukkemekanismer) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 32″-50″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST640P monteringssæt – for LCD display – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Beslag, tiltbar vægplade, sikkerhedslukkemekanismer |
| Dimensioner (B x D x H) | 56.2 cm x 47 cm x 14.5 cm |
| Vægt | 4.22 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-50" |
| VESA-monteringsinterface | 400 x 400 mm |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 458 x 449 mm |
| Maks. byrdevægt | 68 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.