Beskrivelse
Panasonic PT-RZ17KEJ – DLP-projektor – laserdiode – 3D – 16000 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – intet objektiv – LAN
Panasonic PT-RZ17KEJ – DLP-projektor – laserdiode – 3D – 16000 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – intet objektiv – LAN
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-RZ17KEJ – DLP-projektor – intet objektiv – 3D – LAN |
| Enhedstype | DLP-projektor |
| 3D-duelig | Ja |
| Lysstyrke | 16000 lumen |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand, Op til 20000 time(r) – normal tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 100-120/200-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 55 cm x 57 cm x 22 cm |
| Vægt | 35 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.