Beskrivelse
Panasonic PT-VMZ7ST – 3LCD-projektor – 7000 ANSI lumens – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – LAN – hvid
Panasonic PT-VMZ7ST – 3LCD-projektor – 7000 ANSI lumens – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – LAN – hvid
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-VMZ7ST – 3LCD-projektor – LAN – hvid |
| Enhedstype | 3LCD-projektor – 1080p |
| Farve | Hvid |
| Lysstyrke | 7000 ANSI lumens |
| Kontrastforhold | 5000000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Video Modes | 480i, 525i, 625i, 480/60p, 576/50p, 720/60p, 720/50p, 1080/60i, 1080/50i, 1080/24p, 1080/24sF, 1080/25p, 1080/30p, 1080/60p, 1080/50p, 2160/24p, 2160/25p, 2160/30p |
| Højttalere | Højtaler(e) – integreret |
| Platform | XiO Cloud, Crestron |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 41.4 cm x 42.4 cm x 12 cm |
| Vægt | 8.4 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.