Beskrivelse
Panasonic PT-RQ50KEJ – DLP-projektor – laserdiode – 51000 lumen – 4096 x 2160 – 17:9 – 4K – intet objektiv – LAN
Panasonic PT-RQ50KEJ – DLP-projektor – laserdiode – 51000 lumen – 4096 x 2160 – 17:9 – 4K – intet objektiv – LAN
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-RQ50KEJ – DLP-projektor – intet objektiv – LAN |
| Enhedstype | DLP-projektor – 4K |
| Lysstyrke | 51000 lumen |
| Kontrastforhold | 20000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | 4096 x 2160 |
| Native Aspect Ratio | 17:9 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 4100 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 72 cm x 107 cm x 44.5 cm |
| Vægt | 126 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.