Beskrivelse
Peerless Tilting Security Locking Mount PTL640 – Monteringssæt (tiltbar vægplade) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 26″-46″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm – vægmonterbar
Peerless Tilting Security Locking Mount PTL640 – Monteringssæt (tiltbar vægplade) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 26″-46″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Tilting Security Locking Mount PTL640 monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Tiltbar vægplade |
| Dimensioner (B x D x H) | 50.8 cm x 6.6 cm x 42 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 26"-46" |
| VESA-monteringsinterface | 400 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 68 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.